Do urządzeń prasowalniczych zaliczamy między innymi: stoły prasowalnicze, wytwornice pary, termopodklejarki, kabiny obrotowe, prasy i maszyny do składania. Wszystkie te urządzenia powinny być skonstruowane tak, by wspomagać efektywne i dynamiczne prasowanie. Producenci oferujący urządzenia do prasowania, wykorzystują takie czynniki jak: energooszczędność, siła nacisku, natężenie przepływu pary i jej jakość oraz temperatura prasowania.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne

Stoły prasowalnicze z wytwornicą pary lub bez wytwornicy pary i termopodklejarki na zawsze zmieniły proces prasowania przemysłowego. Automatyzacja prasowania przy pomocy termostatów, automatycznych pomp wirowych, manometru, który kontroluje ciśnienie, elektrozaworów do regulacji pary- te udogodnienia umożliwiły rozwój szeregu punktów usługowych. Elektryczne, regulowane podgrzewanie stołu podczas prasowania sprawia, że prasowanie jest bardziej wydajne.

Trwałość urządzeń i komfort pracy

Urządzenia do prasowania takie jak w pełni funkcjonalny stół do prasowania są trwałe i praktycznie bezawaryjne, dostosowane do ekstremalnych warunków przemysłowych. Odporność na czynniki mechaniczne to jeden z plusów korzystania z profesjonalnego urządzenia do prasowania. Trwałość urządzeń prasowalniczych produkowanych dla przemysłu jest nieporównywalnie większa niż tych produkowanych dla klientów indywidualnych.

Ergonomia i udogodnienia w szwalni: zintegrowane wytwornice pary i odsysacze

Wilgoć nie powinna pozostawać w już uprasowanym materiale. Odzież na końcowym etapie prasowania powinna być miękka, gładka i lekka. W związku z powyższym, nieodłącznym elementem składającym się na sprzęt prasowalniczy są odsysacze. Para, dostarczana w prasowaniu pod wysokim ciśnieniem jest jednym z kluczowych czynników efektywnego prasowania, jednak moc odsysania jest również istotna- znacząco wpływa na szybkość procesu prasowania. Atutem zintegrowanych wytwornic jest niewątpliwie fakt, że szybko i w sposób optymalnie dostosowywany do typu zaprasowywanego materiału, dostarczają wysokojakościowej pary. Urządzenia do prasowania, takie jak wytwornica pary powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego ważne jest, by nabywana przez nas wytwornica była wyposażona w zawór bezpieczeństwa. Urządzenia do prasowania na skalę przemysłową chronią odzież przed odbarwieniem i wybłyszczeniem. Stanowią również skuteczną ochronę od zaplamienia- co często zdarza się w przypadku korzystania z mniej profesjonalnych sprzętów do prasowania.

Zapraszamy do naszego sklepu Bellussi Group – Urządzenia i akcesoria do prasowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj