Breloczki metalowe – zapomniany gadżet?

Breloki zna chyba każdy z nas. Widywane przy kluczach i innych ważnych przedmiotach, których nie chcemy zgubić zdecydowanie w tym względzie okazują się zwykle pomocne.

Dodatkowo to ciekawy gadżet, który może być świetnym sposobem na ukazanie tego kim jesteśmy, czym się interesujemy, przynależności do określonej grupy społecznej i nie tylko. W tym małym przedmiocie zdecydowanie drzemie spory potencjał.

Breloki – znów wracają do łask

Był taki moment, w którym breloki wydawało się, że znikają, a ich dni są raczej policzone. Popularne w latach 90, w okolicach millenium stały się niezbyt lubianym gadżetem, a ludzie chętniej wybierali niezbędny minimalizm, aniżeli masę dodatków, do których bez wątpienia można również zaliczyć breloki. Dziś jednak sytuacja nieco się odmieniła i jak zwykle bywa z modą, zatoczyła ono koło. Breloczki metalowe czy też breloki reklamowe do domowego zastosowania znów są przez wielu ludzi lubiane i bardzo pozytywnie odbierane. I nie ma się czemu dziwić, bo jest to jednak gadżet tyle ciekawy, co również bardzo przydatny.

Breloki w działaniach reklamowych

Dzisiejsze firmy również znacznie chętniej sięgają na powrót do breloczków reklamowych. To rozwiązanie, które bowiem oferuje wiele wartości reklamowej za stosunkowo nieduże pieniądze. Jeżeli breloczki metalowe będą dobrze wykonane będą z pewnością chętnie noszone przez osobę, która je otrzyma. Breloczki takie mogą mieć różnorodne rozmiary od naprawdę bardzo niewielkich, po całkiem pokaźnych rozmiarów kawałki metalu. W przypadku tego typu gadżetów powinniśmy jednak pamiętać, by dodatek ten nie był za ciężki. W przypadku, gdy przesadzimy z rozmiarem i co za tym idzie wagą samego materiału, nie będzie to chętnie noszony gadżet, a raczej wyląduje w pudełku na szpargały, nie przynosząc tym samym żadnych korzyści reklamowych naszej firmie.

Rodzaje popularnych breloków

Oczywiście breloki znajdziemy w przeróżnych konfiguracjach i praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim najsolidniejszymi są breloczki metalowe, które są w stanie przetrwać naprawdę bardzo długie lata i w niezmienionym stanie nadal być doskonałym nośnikiem reklamy czy też świetnym dodatkiem do naszego codziennego stylu. Są również plastikowe breloki, które z kolei są znacznie tańsze, a ich wykonanie często sprawdza się w przypadku tanich gadżetów reklamowych. To jednak mniej trwałe i zdecydowanie najmniej estetycznie rozwiązanie. Niektóre firmy stawiają również na inne tworzywa i breloki z wieloma ciekawymi funkcjami jak chociażby wbudowana latarka czy przenośna pamięć. Nie da się jednak ukryć, że te rozwiązania choć praktyczne, są znacznie mniej stylowe i mniej trwałe. Elektroniczny gadżet w końcu się zepsuje, zestarzeje i przestanie być przydatny, a solidny metalowy breloczek będzie nadal w doskonałym stanie.

Metalowe breloki – jak powstają?

W MCC Medale tworzenie breloków zaczyna się na wczesnym etapie koncepcyjnym, który uważamy za kluczową kwestię, jeżeli produkt ma być dla nas zadowalający. Na tym etapie decydujemy się na konkretny wzór, informacje jakie mają się znaleźć na przedmiocie, a także dobieramy kolorystykę i wszelkie detale, które chcemy zamieścić.

Następnie klient zobaczy wykonaną przez specjalistów wizualizację odzwierciedlającą przyszły produkt. Dopiero po akceptacji tych właśnie wzorów rozpoczyna się właściwy proces produkcyjny zwieńczony dostawą do klienta. Dodatkowo firma przechowuje wszystkie matryce w swoim archiwum, dzięki czemu odtworzenie breloków w przypadku, gdy w przyszłości wzrośnie na nie zapotrzebowanie, nie stanowi najmniejszego problemu i zamówienie może zostać bardzo szybko wykonane powtórnie.

Ten mały gadżet jest w stanie nieść bardzo wiele ciekawej treści. Możemy nim wyrazić zarówno swój światopogląd, przywiązanie do określonych wartości, ale również przynależność do firmy, grupy społecznej czy nawet narodowości. Niewątpliwym atutem breloczków reklamowych jest fakt, że są one po prostu dobrze widoczne w sytuacji, kiedy ich używamy.

Właśnie dlatego są doskonałym nośnikiem reklamy, ale również wpływać mogą na to, jak my jako osoba jesteśmy przez nasze otoczenie postrzegani. Są używane dziś już nie tylko jako element zestawu naszych kluczy, ale bardzo często przypinane są w znacznie bardziej kreatywne miejsca, jak chociażby zamki błyskawiczne. W ten sposób breloki są doskonale widoczne, a nasz styl zmienia się nie do poznania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj