Jesteś na lotnisku w Mediolanie lub Berlinie, a Twój samochód stoi na parkingu w Warszawie? Według rezerwacji musisz odebrać go za kilka godzin, lecz Twój lot ma kilkugodzinne opóźnienie? Nie masz możliwości skontaktowania z pracownikami parkingu, by poinformować ich o ewentualnych utrudnieniach? Trzeba przyznać, że taka sytuacjach już w wyobrażeniach może być dla nas stresująca.

Korzystając z oferty Parkos, nie trzeba się niczym przejmować. Chociaż w trakcie rezerwacji udostępniasz takie informacje jak data wyjazdu i godzina powrotu, musisz również podać numer lotu. W jakim celu? Sprawdź odpowiedź w dalszej części materiału i przekonaj się, że Parkos to narzędzie dostosowane do potrzeb podróżujących.

Skontaktuj się z pracownikami, gdy tylko to możliwe

Nie jesteś jeszcze się w samolocie, a Twoje auto ma zostać odebrane z takiego miejsca jak parking Pyrzowice? Masz więc możliwość skontaktowania się z pracownikami parkingu, którzy odpowiedzialni są za pojazd. Nawet jeśli ze względu na roaming połączenie ma być nieco droższe, warto poinformować specjalistów o ewentualnych opóźnieniach lub zmianach planów. Dzięki temu organizacja pracy będzie o wiele prostsza, a mimo problemów kierowca będzie na Ciebie czekać. W innym wypadku zmuszony jest on niepotrzebnie kursować na lotnisko tylko i wyłącznie po to, by dowiedzieć się, że wylądujesz dopiero za kilka godzin.

Skąd wziąć numer kontaktowy? Znajduje się on w mailu z potwierdzeniem rezerwacji, który otrzymujesz po finalizacji. Warto więc przed podróżą zapisać go w swoim telefonie, na wypadek braku dostępu do sieci. Pamiętaj, że niektóre czynności nie zajmą Ci wiele czasu i nie wymagają od Ciebie wysiłku, a są w stanie rozwiązać całą masę problemów.

Co, jeśli nie masz możliwości kontaktu?

Załóżmy hipotetycznie, że jesteś w samolocie i nie masz możliwości wysłania wiadomości o opóźnieniu. Na szczęście w trakcie rezerwacji podajesz wszystkie podstawowe informacje na temat lotu (również jego numer). Dzięki temu pracownicy mogą sprawdzić, czy będziesz na czas. Kierowca nie musi krążyć między lotniskiem i parkingiem, a Ty masz pewność, że mimo problemów na miejscu będzie czekać na Ciebie Twój samochodów lub bezpłatny autobus, który zabierze Cię bezpośrednio do auta.

Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów i wybierz najlepszy parking

Parkos zrzesza najlepszych dostawców usług w branży. Żeby konkretny obiekt mógł znaleźć się wśród proponowanych ofert, musi on spełniać konkretne kryteria. Klienci mogą więc mieć pewność, że wybrany przez nich obiekt będzie zapewniać maksymalny poziom profesjonalizmu. Warto nadmienić, że wszystkie obiekty są regularnie weryfikowane pod kątem oferowanych usług i jakości. Inspekcja jest jednak wyrywkowa i niezapowiedziana, więc sprawdzając wygląd i informacje odnośnie oferty, otrzymujesz rzeczywisty stan, który spotkasz na miejscu.

Wybierając Lotnisko Pyrzowice, parking z Parkos to jedynie formalność. Warto zaufać doświadczeniu najlepszych specjalistów w branży.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj